Hakkımızda

Keyo Digital yeni nesil bir E-Ticaret paketi kurulum ve yönetim ajansıdır. Ticimax ve Ideasoft gibi Türkiye’nin önde gelen e-ticaret altyapı şirketlerinin yazılımlarının kurulum ve devam süreçlerini yönetmektedir.

 

E-Ticaret paketleriyle; ürün girişi, banner tasarımı, kategori ağacı oluşturulması, ödeme sistemi kurulumu, kargo entegrasyonu, pazaryerleri ürün girişi ve entegrasyonu, Google kayıtları ve sözleşmelere kadar birçok hizmeti vererek, e-ticaret sitelerini satışa hazır hale getirmektedir.

 

Siz ürününüze ve satışınıza odaklanın, geriye kalan her şey için KEYOLAYIN GİTSİN!

Keyo Digital

Sıkça Sorulan Sorular

Keyo Digital hakkında en çok sorulan sorular için siznlere önerdiklerimiz

Keyo yeni nesil bir e-ticaret paketi kurulum ve yönetim ajansıdır. E-ticaret yapan şirketlerin ihtiyaçlarından doğan Keyo Digital, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret altyapı şirketlerinin sağladığı yazılımların kurulum ve devam süreçlerini yönetmektedir.
E-ticaret paketleriyle; ürün girişi, banner tasarımı, kategori ağacı oluşturulması, ödeme sistemi kurulumu, kargo entegrasyonu, pazaryerleri ürün girişi ve entegrasyonu, Google kayıtları ve sözleşmelere kadar bir çok hizmeti vererek e-ticaret sitelerini satışa hazır hale getirir.
Keyo Digital kendi alanının açık ara en büyük şirketidir. Bugüne kadar 5000'in üzerinde e-ticaret sitesi kurulumu yapmıştır. Bu hacim Keyo ekibine çok büyük bir tecrübe kazandırmıştır. Teknik ve grafik alanında uzman ekiplerden oluşan kadrosu ile beklentilerinize uygun sitenin hazırlanması için elinden geleni yapar. E-ticarete ilk defa giriş yapan veya marka olarak tanıdığımız birçok şirket bu sebeple Keyo Digital'i tercih etmektedir.
Keyo'da her fiyatlama ihtiyacınıza göre belirlenir. Sizlere en uygun kurulum ya da devam paketlerinden birini seçerek yapılan işçilik üzerinden en uygun ücreti ödersiniz.
Müşteri Yorumları

Bizim İçin Ne Dediler?

Salih Kıncal
Salih Kıncal

karavankids.com
Kurucusu

Bizim artık altyapı, entegrasyon düşünmemize gerek yok. Ticimax bunları bizim için her gün, her saat düşünüyor ve her an yanımızda oluyor.

Oğuzhan Topbaş
Oğuzhan Topbaş

online.saraymuhallebicisi.com
Yönetim Kurulu Üyesi

Ticimax'la bu sürece çok hızlı başladık. Tüm entegrasyonlarımızı ve iş birliklerimizi çok hızlı bir şekilde hayata geçirebildik.

Armağan Portakal
Armağan Portakal

blend1601.com
Kurucusu

7/24 sundukları hizmet bizi o kadar rahatlattı ki, Bugün In House bir yazılım ekibi ile çalışsak bile bu kadar destek alamayız diye düşünüyoruz.

İpek Badırgalı
İpek Badırgalı

bentleytrike.com.tr
Kurucusu

Keyo Digital e-ticaret ve girişimcilik yolculuğumda çokça fikir istişaresi yaptığımız bana destek olan bir ekip oldu.